skip to Main Content

Over VVV Nederland

VVV Nederland is marktleider cadeaubonnen en cadeau-kaarten in Nederland. Ook is VVV Nederland de licentiegever van het VVV merk en Destinatie Nederland de netwerk- en brancheorganisatie van destinatie- en citymarketing organisaties in Nederland.

We zorgen voor geef- en winkelplezier bij de consument en we stimuleren de lokale en regionale economie door de omzet bij Retail, horeca en de vrijetijdssector. Met het super bekende VVV merk ondersteunen wij de DMO/VVV organisaties bij het bereiken van hun marketing- en hospitality doelen.

VVV Cadeaukaarten

VVV Nederland is marktleider cadeaukaarten in Nederland. Met onze producten zorgen we voor geef- en winkelplezier bij de consument en…

Lees meer

VVV Licentie

Op 22 februari 1885 werd in cafĂ© Walram in het Zuid-Limburgse Valkenburg de eerste VVV opgericht. Een aantal ondernemers zocht…

Lees meer

Organisatie

Rechtsvorm VVV Nederland is een besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid. De onderneming heeft doorgaans circa 45 werknemers in dienst. Bestuur/directie…

Lees meer

Werken bij

Lees meer

Gastvrij Nederland

VVV Nederland maakt zich sterk voor een gezonde en florerende vrijetijdseconomie. Daarom is VVV Nederland actief lid van Gastvrij Nederland,…

Lees meer
Back To Top