skip to Main Content

VVV´s in transitie: Visit Zuid-Limburg transformeert winkels naar Experience

De rollen van VVV- en destinatiemarketingorganisatie veranderen, o.a. op het gebied van gastvrijheid en lokaal gastheerschap. In de artikelenreeks “ VVV’s in transitie”  van het vakblad Recreatie&Toerisme lees je meer over deze rolverandering op het gebied van gastheerschap en de ontwikkeling van brandstores en inspiratiepunten.

Na de inspiratiepunten en brandstores van Amsterdam, Zeeland en Goeree-Overflakkee uit het 1e artikel zie je nu in het 2e artikel uit deze reeks hoe VVV Zuid-Limburg zich als organisatie doorontwikkeld en hoe de realisatie van de Zuid-Limburg Experience tot stand is komen.

Bronvermelding:
NRIT, magazine Recreatie & Toerisme
Redactie: Ton Vermeulen

Het volledige artikel is hier te downloaden.

Back To Top