skip to Main Content

VVV Cadeaukaart wint 2 awards tijdens de Giftcard van het Jaar Verkiezing 2023

VVV Cadeaukaarten in de race voor Giftcard van het Jaar 2024

Ook dit jaar doet VVV cadeaukaarten mee aan de Giftcard van het Jaar verkiezing 2024 in de categorie ‘Multi Keuzecadeaukaart en Overall favoriet. Consumenten kunnen in de periode van 26 februari t/m 22 maart hun stem uitbrengen op hun favoriete cadeaukaart. De winnaar wordt op 11 april bekend gemaakt tijdens het jaarlijkse Giftcard Gala.

Winnaar Giftcard van het Jaar 2023

Vorig jaar mocht VVV cadeaukaarten de prestigieuze titel in ontvangst nemen van Giftcard van het Jaar 2023. Zij ontvangen maar liefst 2 awards in de categorie├źn Multi keuzecadeaukaart en Overall. Ook dit jaar gaat VVV cadeaukaarten voor de winst.

De Giftcard van het Jaar Verkiezing

De Giftcard van het Jaar Verkiezing is een verkiezing waarbij consumenten via de website van Giftcardvanhetjaar.nl hun stem uitbrengen op hun favoriete cadeaukaart. De Giftcard van het Jaar Verkiezing is een onafhankelijke consumentenverkiezing en een initiatief van Branchevereniging Cadeaukaarten Nederland.

Back To Top