skip to Main Content

Reactie VVV Nederland op item NOS-journaal d.d. 2 april 2020

In het NOS-journaal op donderdagavond 2 april jl. deed de directeur van VVV Ameland de uitspraak dat gasten die hun verblijf op Ameland al hadden geboekt, vooralsnog gewoon welkom zijn om te komen maar adviseerde hij om geen nieuwe boekingen meer te doen.

Omdat we daar vragen over krijgen, voor de duidelijkheid het volgende:
De directeur van VVV Ameland spreekt namens VVV Ameland. Alle VVV licentienemers zijn zelfstandige organisaties met eigen beleid en verantwoordelijkheid. Daarover heeft VVV Nederland geen zeggenschap.

Vanuit VVV Nederland is twee weken geleden aan alle VVV licentienemers het advies gegeven om de VVV-vestigingen te sluiten en de beperkende maatregelen die zijn getroffen door het kabinet en de adviezen van het RIVM om de verspreiding van het Coronavirus tegen te gaan, na te leven.

Back To Top