skip to Main Content

VVV & destinatiemarketing

Als gastheer vertegenwoordigt de VVV de belangen van het bedrijfsleven en de overheid. Zij hebben baat bij de ontwikkeling en bevordering van toerisme, recreatie en activiteiten op het gebied van vrijetijdsbesteding. Vanwege het economische belang en als draagvlak voor maatschappelijke functies. Juist als gastheer, die in direct contact staat met de klant, kan de VVV bedrijfsleven en overheden goed adviseren.

Kennisnetwerk en Destinatie Nederland

Samen met VVV- en destinatie marketing organisaties (DMO’s) heeft VVV Nederland een kennis- en informatieplatform opgezet; Kennisnetwerk Destinatie Nederland, hét…

Lees meer

VVV & destinatiemarketing

Op 22 februari 1885 werd in café Walram in het Zuid-Limburgse Valkenburg de eerste VVV opgericht. Een aantal ondernemers zocht…

Lees meer

VVV licentie

Samen met VVV- en destinatie marketing organisaties (DMO’s) in het land heeft VVV Nederland een samenwerkingsmodel ontwikkeld, de VVV Licentie.…

Lees meer
Back To Top