skip to Main Content

VVV Online Cadeaucode nu verkrijgbaar

Vanaf vandaag is de VVV Cadeaukaart ook beschikbaar als een ‘online only’ variant. Met de VVV Online cadeaucode kan men 24/7 een cadeau versturen dat, voorzien van een persoonlijke boodschap, binnen een uur in de mailbox van de ontvanger valt.

“Door de VVV Online Cadeaucode te introduceren spelen we in op de behoefte van onze klanten om last minute, snel en gemakkelijk een leuk cadeau naar iemand te kunnen sturen, als zij het niet persoonlijk kunnen geven”, aldus Raymond Smits van Waesberghe, manager marketing & businessontwikkeling. “Met het geven van de VVV Online Cadeaucode sta je nooit meer met lege handen en geef je de ontvanger een ruime keuze aan cadeaumogelijkheden.”

De VVV Online Cadeaucode is in circa 1000 webshops (zoals Wehkamp, Thuisbezorgd, BCC, My jewellery, fonQ, etc.) te besteden en daarmee de breedst besteedbare online cadeaukaart van Nederland.

 

Back To Top