skip to Main Content

Prijswinnaar VVV Winactie bekend

Op 20 januari jl. nam Annemarie Hakkens uit Veghel de Volkswagen up! in ontvangst. Als deelnemer van de VVV Winactie werd haar vouchercode getrokken en won zij daarmee de hoofdprijs! Annemarie had haar VVV Cadeaubon, met bijbehorende actievoucher, gekocht bij de VVV in Veghel.

Met de uitreiking van de hoofdprijs is de VVV Winactie beƫindigd. Tijdens de actieperiode zijn er maar liefst 3 miljoen actievouchers verspreid en hebben er meer dan 150.000 personen aan de actie deelgenomen. Naast de Volkswagen up! zijn er nog 1000 andere prijzen uitgereikt.

winnares-winactie

Een blije Annemarie Hakkens uit Veghel ontvangt bij autobedrijf De Waal in Druten de sleutels van haar gewonnen Volkswagen up! uit handen van Chantal Vergouw, productmanager bij VVV Nederland .

Back To Top