skip to Main Content

Nederland kiest de VVV Cadeaukaart tot Gift Card van het Jaar 2017

De Nederlandse consument heeft gesproken; de “overall” winnaar van de “Gift Card van het Jaar” verkiezing is de VVV Cadeaukaart. Hierdoor mag de VVV Cadeaukaart de titel “Gift Card van het Jaar 2017” voeren.

“We zijn bijzonder trots en blij met dit fantastische resultaat” aldus Erwin de Zeeuw, directeur Giftcards bij VVV Nederland. “Meer dan 56.000 Nederlanders hebben hun stem uitgebracht en wij zijn dankbaar dat wij dankzij hen deze mooie consumentenprijs hebben gewonnen.”

De VVV Cadeaukaart is de opvolger van de populaire VVV Cadeaubon. Deze nieuwe cadeaukaart is sinds 1 november jl. op de markt. “Dat de VVV Cadeaukaart populair is zien we aan de verkopen”, zegt Erwin de Zeeuw. “Sinds de lancering 6 weken geleden zijn er al meer dan 1 miljoen stuks van verkocht. Door de fysieke en online bestedingen met elkaar te combineren, spelen we in op de wensen van de consument, en dat blijkt te werken.”

De “Gift Card van het Jaar” verkiezing is een initiatief van Prisma Direct.

Back To Top