skip to Main Content

Joost Meijs lid van de Raad van Commissarissen VVV Nederland BV

Joost Meijs is met ingang van 15 juli 2016 benoemd als lid van de Raad van Commissarissen van VVV Nederland BV voor een zittingsperiode van vijf jaar. In die rol neemt hij zitting in de audit commissie.

VVV Nederland is marktleider van cadeaubonnen en -kaarten en de licentiegever van het VVV merk en de netwerkorganisatie van de Destinatiemarketing (DMO)/VVV organisaties in Nederland. VVV Nederland zorgt voor geef- en winkelplezier bij de consument en stimuleert de lokale en regionale economie door de geleverde omzet bij retail, horeca en de vrijetijdssector.

In het dagelijks leven is Meijs algemeen directeur van Eindhoven Airport. Hij bekleedt deze functie sinds oktober 2008. Eerder beklede hij de functies van adjunct directeur en directeur commercie & pr bij Eindhoven Airport. Voor Eindhoven Airport was Meijs werkzaam als business unit manager bij Jaarbeurs/VNU Exhibitions en als commercieel directeur bij Jaarbeurs Brasil Ltd. in São Paulo, Brazilië.

Back To Top