skip to Main Content

Cadeaukaarten bij “Kassa”

In het consumentenprogramma “Kassa” van BNNVARA is op zaterdag 9 december een item besproken waarin de veiligheid van cadeaukaarten die in winkels, boekhandels, supermarkten verkocht worden in twijfel wordt getrokken. VVV Nederland is lid van de Branchevereniging Cadeaukaarten Nederland, waarvan het bestuurslid Tamar de Leeuw in de uitzending aanwezig was die het gezamenlijke standpunt van de betreffende cadeaukaart-uitgevers verwoord heeft. Deze kunt u tevens nalezen op www.bvcnl.nl/bvcnl-bnn-vara-programma-kassa

Wij doen er alles aan om misbruik/fraude te voorkomen met inachtneming van het gebruiksgemak voor ons klanten. Iedere melding die wij ontvangen over mogelijk misbruik van danwel fraude met onze cadeaukaarten wordt door ons bijzonder serieus genomen en er worden indien nodig verschillende maatregelen genomen. Als er sprake is van misbruik of fraude verzoeken we tevens daarvan aangifte te doen. Daarnaast waren al onze fysieke bestedingspunten altijd al geïnstrueerd om alleen de originele cadeaukaarten aan te nemen. Er is geen enkele reden om te twijfelen aan de kwaliteit van de Cadeaukaarten van VVV.

Back To Top